شما0محصول
در سبد خرید خود دارید

اخبار و رویدادها

100 هدیه کریسمس برای مامان ها

مامان ها معمولا هر سال ایده خاصی برای هدیه دادن به ما دارند و هر سال ما هدیه های عجیب و جالبی از آنها می گیریم و در عوض کادویی که به مامان ها می دهیم همون کادوی معمول هر سال، یعنی یک تکه طلا و یا لباس است. اینطور نیست؟

خب در اینجا بهترین ایده های کادوی کریسمس برای مادر ها را در اختیارتون می گذاریم:

 1. کتاب رنگ آمیزی ویژه مامان ها

همه می دونیم که رنگ آمیزی بهترین روش کاهش استرس در کودکان و بزرگسالان است و این کتاب ها برای مادر ها طراحی شده اند و در آنها عکس های خنده داری از روش های فرزند پروری وجود دارد که مادر شما را به خنده می اندازد و استرس او را کم می کند.

 1. بلوز ست مادر و دختر

مناسب ترین کادو برای یک مامان فوق العاده که دختری مستقل و شاد تربیت می کند. اینکه لباس مادر و دختر باهم ست باشند واقعا هیجان انگیزه!
 

 1. پشت دری نظم دهنده

مامان ها معمولا می خواهند با عجله از در خانه بیرون بروند. خب شما این کار را برایشان راحت تر کنید تا جایی برای قرار دادن تمام وسایل لازم مثل سوئیچ ماشین، کلید خانه، موبایل و ... داشته باشند و موقع خارج شده از خانه دنبال آنها نگردند.

 1. ماگ قهوه بیرون بر

آیا ماد رشما از قبل از شروع روز نیاز به یک لیوان قهوه داره تا آرامشش را بدست بیاره؟ خب شما با دادن یک لیوان قهوه خوری او را خوشحال کنید.

 1. وسیله آشپزخانه 8 در 1

آشپزخانه نامرتب یعنی ذهن نامرتب، شما می توانید به مادرتون کمک کنید و وسایلی که چند کاربرد دارند و جای کمی هم می گیرند به او هدیه بدهید.

 1. مرطوب کننده دست

این مرطوب کننده ها که از مواد و روغن های خاصی تشکیل شده اند و می توانند دست مادرتون را نرم و لطیف کنند. شما با این کار به او نشان می دهید که سلامتی اش برای شما مهم است.

 1. کتاب آشپزی ملل

اگر مامان شما به خوردن غذاهای جدید علاقه زیادی دارد و یا از آشنایی با سنت ملل مختلف خوشحال می شود می توانید با خرید این کتاب او را شگفت زده کنید.

 1. گلدان های آویز بارانی

بهترنی هدیه برای مادرهایی که عاشق گل و گیاه هستند. ابر را به خانه هایتان بیاورید. با خرید این گلدان ها که در بالای آن ابر هایی به عنوان مخزن آب نصب شده، می توانید بارش باران روی گل هایتان را ببینید.

 1. شیرینی ماکارون

اگر مادر شما علاقه زیادی به ماکارون دارد چه بهتر از اینکه یک بسته هدیه ماکارون برای کریسمس به او بدهید.

 1. عطر

بوی عطری که مادر شما می دهد همیشه در خانه می پیچد. اگر عطر خاصی را دوست دارد و همیشه به دنبال جدیدترین عطر از برندی که دوست دارد، است حتما آن عطر را پیدا کنید و به مادرتان هدیه بدهید.

 1. قاب عکس خانوادگی

این قاب عکس وجود تمام خانواده را به مادرتان یادآوری می کند چون برای همه جای عکس دارد و وسط آن جای نوشتن یک متن برای یادآوری روزهای خوب گذشته است.

 1. دستگاه ماساژ دست

فقط کافی است شما دستتان را در ماساژور قرار بدهید تا آرامش بیابید. این ماساژور نقاط خاصی از دست مادر شما را ماساژ می دهد که خستگی آن از بین برود و بعد از یک روز کاری سنگین بسیار هدیه مناسبی است.

 

برچسب:
تاریخ نشر خبر: ۱۸ آذر، ۱۳۹۶