شما0محصول
در سبد خرید خود دارید

کادو چی بخرم؟

راهنمای خرید کادوی تولد

هر ساله یک روز بخصوص برای ابراز قدردانی و احساس مان نسبت به دوست و یا تنها عشق مان وجود دارد. با انتخاب دقیق و بسته بندی مناسب کادوی تولد، امیدواریم که منحصر بفردترین چیز ممکن را پیشکش او کنیم. یک کادوی تولد خوب لازم است با فکر، عشق و خلاقیت انتخاب شود. در اکثر موارد بهترین هدیه لزوما یک چیز کاربردی نیست. بلکه می تواند غیر معمول هم باشد. مهم ماندگاری هدیه و تثبیت محبت بین دو شخص است.

کادوی تولد برای یک دوست صمیمی

صمیمی ترین دوست شما تنها یک نفر است. کسی که قبل از آنکه شما کاری کنید با یک نگاه فکرتان را بخواند و یا با جوکی که هنوز کامل آن را نگفته اید کلی بخندد. وقتی به دنبال کادویی برای این شخص میگردید درواقع به دنبال پیدا کردن چیزی هستید که نشان دهنده رابطه عمیق بین تان باشد. با یک لمس و کلیک لیست کادوهایی که برای او درنظر گرفته ایم بررسی کنید.

کادوی تولد برای یک خانم زیبا

یک خانم خارق العاده و حیرت انگیز! لازم است کادوی تولد او مثل خودش شگفت انگیز و قابل تحسین باشد. هدیه ی او را در میان کلکسیونی از زیور آلات مثل گوشواره، گردنبند و دستبند پیدا کنید. با یک خانم خوش اشتها و شکمو طرف هستید؟ جعبه ی شکلات و شیرینی نیز گزینه ی بدی نیست.

کادوی تولد برای یک مرد جنتلمن

یک مرد با نزدیک شدن روز تولدش دقیقا می داند که چه می خواهد اما هرگز به شما نمی گوید. قوانین کادوی تولد مردان بسیار ساده است. حتی اگر او به زبان نیاورد که چه می خواهد، شما به راحتی می توانید آن را از رفتار او بفهمید. اگر او هم همانند اکثریت آقایان عاشق غذا است، یک باربیکیو برایش تهیه کنید. اینطوری هر وقت عطر کباب به مشامش رسید بیش از پیش عاشق شما می شود! لیست برترین کادوی تولد مردان هرگز خالی نمی ماند؛ اما بدانید هیجانی که یک جعبه ی سرگرمی و بازی برای او بوجود می آورد قابل مقایسه با هیچ چیز دیگری نیست.

کادوی تولد برای یک مادر فداکار

تمام هوش و حواس یک مادر همیشه با فرزندانش است. بهترین کادوی تولد برای یک مادر نشان دادن محبوبیت لحظاتی است که هرگز از یاد نخواهد رفت. یک راه خوب برای بیان عشق کلماتی است که به کار می برید. با ارزش ترین هدایا برای آنها کادویی است که به شخصه و با خلاقیت تهیه کرده باشید. زیورآلاتی که در وسط آن بتوان یک عکس خانوادگی را جای داد بهترین ایده ی یک کادوی دلگرم کننده است. به هرحال در غیر اینصورت می توانید از آرشیو کادوهایی که برای مادران درنظر گرفته ایم بهره ببرید.

کادوی تولد برای یک پدر قهرمان

برای اکثریت افراد، پدر هر خانواده قهرمان اوست. ارزش کسی که مربی ورزش تان بوده و تعمیرکارهمیشه در خدمت لوازم تان بوده یقینا فراتر از یک پیراهن مردانه است؛ اما اگر همان را با یک دنیا عشق هدیه دهید می تواند برای او بهترین کادوی تولد باشد. اگر از او بپرسید که چه می خواهد او هرگز واقعیت را بیان نمی کند، تازه اگر بداند که آن کادو قرار است با پول خودش تهیه شود میگیوید که به هیچ چیز نیاز ندارد! به لیست کادو های سایت نگاهی بیندازید و اگر شما نیز ایده ای برای کادوی تولدشان در نظر دارید لطفا با ما به اشتراک بگذارید.