شما0محصول
در سبد خرید خود دارید

فروشگاه سارپیدا

قوانین و مقررات

مقررات و ضوابط استفاده ازسایت فروشگاهی  سارپیدا

بازدیدکننده گرامی، به فروشگاه اینترنتی سارپیدا خوش آمدید!

لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت سارپیدا به دقت ملاحظه فرمایید.کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت پرند را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت نمایند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

تعریف مشتری: مشتری به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ساریپدا اقدام نماید.

تعریف بازار:   سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد.خرید کالا از فروشگاه اینترنتی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد. ورود کاربران به وب سایت سارپیدا و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بازار اینترنتی از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود. متن زیر قراردادی حقوقی بین شما به عنوان مشتری محترم و سارپیدا می‌باشد.

 

قوانین کلی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سارپیدا مرنطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و جرايم رايانه اي و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و ساير قوانين مربوطه است و متعاقبا مشتری نیز مقید به رعایت قوانین مرتبط با مشتری است. چنانچه در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات، تغییراتی در آینده ایجاد گردد، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود ضمناً مقررات ذيل مورد قبول تمامي اعضاء بوده و سارپیدا اين اختيار را دارد تا تغييرات مورد نظر خود را در ضوابط و مقررات بازار اعمال نمايد و به محض درج اين ضوابط در سايت، قابل اجرا خواهد بود. بر اين اساس تنها مرجع اطلاع رساني رسمي تغييرات ياد شده، سايت سارپیدا بوده و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ماده1 ) کاربران جهت عضویت در سایت سارپیدا و خرید از آن، باید در هنگام خرید یا در حالت عادی، به قسمت ثبت‌نام مراجعه نمایند . در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم پیامک تایید شماره موبایل برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با وارد کردن کد فعالسازی ارسال شده به تلفن همراه آنان در سایت، مراحل عضویت را تکمیل مینمایند .

تبصره1)  عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن  پذیرفته نیست.

تبصره 2)   پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید برای خریدار امکان پذیر می باشد .

تبصره 3)  اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود مراحل خرید به اتمام نرسد، موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد .

تبصره 4 ) در زمان تعمیرات دوره‌ای ، ممکن است سایت به‌ طور موقت غیرقابل دسترس باشد .

تبصره 5 ) شرکت این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا، کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق اعتراض را از خود سلب مینماید .

ماده 2 ) تولیدغیرقانونی ، فروش و یا تجارت با رسید کالا و خدماتی که توسط شرکت ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود .

ماده 3)  پس ازتکمیل فرآیندخرید فاکتور فروش به ایشان ایمیل خواهد شد وکاربر موظف به تهیه ی کپی ازآ ن میباشد که در غیر اینصورت مسئولیت عدم چاپ فاکتوربر عهده ی خود کاربر میباشد .

ماده 4)  شرکت از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، نسخه پشتیبان تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند .

ماده 5 ) کاربر نباید در سایت (تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت ننمایند،بار اول اخطار و در صورت تکرار بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد.

ماده 6 ) هرگونه توهین در قسمت نظرات ،بار اول اخطار و در صورت تکرار حذف اکانت کاربری شخص وهمچنین در صورت داشتن اعتبار، مسدود شدن آنرا در پی خواهد داشت .

ماده 7) کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک ، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق شرکت فن آوری اطلاعات سارپیدا محسوب می شود و تلفيق محتويات اين سايت نيز منحصراً متعلق به شرکت فن آوری اطلاعات سارپیدا بوده و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد.

ماده 8) استفاده از وب سايت به هر روشي كه سبب آسيب ديدگي، ايجاد وقفه يا زيان رسيدن به آن شود، ممنوع مي باشد. بدينوسيله تمامي اعضاء توافق مي نمايند كه در صورت نقض مقررات و قوانين مربوطه، تمامي خسارات احتمالي وارده بر شرکت  را بر عهده بگيرند .

ماده 9) همچنین مشتریان باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش مشتری قابل پيگيري نخواهد بود.

ماده 10)  سایت فروشگاهی سارپیدا در موارد زير مجاز به استفاده از اطلاعات شخصي جمع آوري شده مي باشد:

  1. درصورتي كه مشخصات يا رمز ثبت شده براي استفاده از خدمات خرید غیرحضوری را فراموش كرده باشيد سارپیدا براي مشخص نمودن هويت شما و انجام همكاري هاي لازم مي تواند از اطلاعات ثبت شده استفاده نمايد.
  2. براي فراهم نمودن خدمات مورد تقاضاي شما.
  3. براي بازاريابي هاي آينده، اهداف همگاني و مشترك ازجمله بازاريابي مستقيم و نيز تحقيقات و مطالعات بازار .

ماده 11)

11-1-بر گشت کالا :

خریدار موظف است در زمان دریافت سفارش خود نسبت به بررسی کالای دریافتی اطمینان حاصل نماید. اگر کالایی که دریافت نمودید ضربه خورده و از کار افتاده است شما به هنگام تحویل می توانید آنها را به متصدی تحویل کالا ارائه و در صورت پرداخت هزینه سفارش آن را پس بگیرید. بديهي است پس از امضا رسید دریافت سفارش توسط خریدار هيچ اعتراضي پذيرفتني نيست.

11-2- رهیابی کالا :

شما می توانید همواره از طریق تماس با مرکز پشتیبانی و خدمات پس از فروش سارپیدا به شماره "02122674897" و ارائه شماره سفارش از وضعیت سفارش خود آگاه شوید. همچنین مشتریان محترم می توانند کلیه پیشنهادات و انتقادات خود را درخصوص روند دریافت خدمات این مجموعه  از طريق تلفن "02122674897"و يا فكس به همین شماره  با مركز ارتباط مشتريان درمیان بگذارند تا موضوع فوراً بررسي و تعدیل گردد. 

"با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید (در صورت امكان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سایت حذف خواهد شد. اجرای این قوانین به خواست بسیاری از افراد و به خصوص به لحاظ راحتی تمامی کاربران ملزوم می باشد.
با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما مشتری گرامی را جلب کنیم. به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما"